Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Altruizm

(1)
2011-10-18 21:52 | jvelzkeyek
Altruista
Zarobił fortunę i oddał wszystko chorym dzieciom
mirror.co.uk

Pił piwo do góry nogami. Doznał kontuzji pleców. To nie przeszkodzi Peterowi Dowdeswellowi w pobiciu ostatniego rekordu, zanim przejdzie na emeryturę po 37 latach zadziwiania publiczności - czytamy w serwisie mirror.co.uk . Mężczyzna swoimi rekordami zarobił 4,5 mln funtów.
Pieniądze przeznaczył na leczenie dzieci niepełnosprawnych.
Dowdeswell specjalizuje się w jedzeniu i piciu na czas. W lipcu dwukrotnie spadł na plecy podczas próby wypicia kufla piwa, będąc do góry nogami. Wyczyn pokazywała brytyjska stacja BBC.
Od tego czasu czułem się coraz gorzej, szczególnie bolały mnie plecy i ramię. Gdybym tylko mógł kontynuować to, co robię, robiłbym to nadal, ale niestety nie daję rady - przyznał 71-latek.
Mimo tego zdecydował się na swoją ostatnią próbę. W piątek będzie starał się zjeść 12 kiełbasek w ciągu 10 sekund, leżąc na łóżku z gwoździ, który trzymać na swojej głowie będzie przyjaciel rekordzisty - podaje mirror.co.uk.

Prywatnie Dowdeswell jest ojcem trójki dzieci. Swoimi rekordami zarobił 4,5 mln funtów. Pieniądze przeznaczył na leczenie dzieci niepełnosprawnych.

Altruizm

Liczykrupom , chciwcom i egoistom
przedruk blog dedykuje.
Bierzcie przykład z altruisty ,
co życia nie marnuje.
Stojąc na głowie pije piwo.
Kiełbaski jako fakir zjada.
Wszystkim, co zarobi
niepełnosprawnym dzieciom pomaga.
Otwórzcie swoje serca ,
a potem pękate portfele.
Możecie dla dzieci niepełnosprawnych
zrobić bardzo wiele.
Wy na głowie nie musicie stawać,
aby piwo pić!
Nie musicie codziennie jeść kiełbasek
aby dobrze żyć.
Ze swoich fortun
najlepszy użytek zrobicie,
gdy z chorymi dziećmi
nimi się podzielicie.