Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rusza kampania prezydencka we Francji

(3)
Francuzi nie wzięli masowego udziału w niedzielnych protestach „oburzonych”, bo dane im było oburzyć się przy urnach.
 • 2011-10-19 16:44 | MMK

  Sektor bankowy a relana gospodarka

  "(...) będą obwiniać za skutki kryzysu, gdy rozleje się on z sektora bankowego na realną gospodarkę"

  Miłeo słyszeć że europejski sektor bankowy jest dość daleko od realnej gospodarki ;).
 • 2011-10-19 17:39 | jacek

  Re:Rusza kampania prezydencka we Francji

  Francuzi doskonale zdaja sobie sprawe, ze bez wzgledu na to kto wygra wybory prezydenckie , po wyborach czekac ich bedzie ostre zaciskania pasa i podwyzka podatkow....
 • 2011-10-20 09:20 | Ceneo

  Re:Rusza kampania prezydencka we Francji

  Kampania prezydencka we Francji to już od dawna trwa.
  Nowe jej elementy to przede wszystkim znakomite wizerunkowo i reputacyjnie prawybory zorganizowane przez P.S, które przysporzą jej niewątpliwie nowych zwolenników.
  Kluczowa kwestia na dziś, to układ drugiej tury, do której awansuje niewątpliwie kandydat socjalistów F. Holland. Pytanie kto będzie drugim: obecny Prezydent Republiki, z iluzorycznymi szansami na końcowy sukces, czy raczej szefowa Frontu Narodowego Marine Le Pen?
  Aspiracje M. Le Pen to wcale nie marzycielstwo, to znajdujące poparcie w sondażach aspiracje i realna ocena sytuacji. Gdyby ziścił się taki wariant drugiej tury: Holland - Le Pen wcale nie będzie to zaskoczeniem. Trudno przesądzać dziś, czy czeka nas prawdziwa niespodzianka, bo nie sensacja,którą byłaby wiktoria wyborcza Frontu. Jedno jest pewne francuską scenę polityczną czeka prawdziwe przemeblowanie i to nie wcale w stylu belle epoque.

  Szerzej na temat francuskiej polityki i sceny politycznej, z odniesieniami do Polski na:

  frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com