Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dokopać się do prawdy!

(1)
2011-10-20 09:26 | jvelzkeyek
Prokuratorzy badają kolejny trop ws. zabójstwa szefa polskiej policji gen. Marka Papały. Śledczy chcą ustalić, z jakimi politykami kontaktował się Edward Mazur, ścigany ws. zbrodni. W tym celu okazują świadkom zdjęcia Jarosława Kalinowskiego i Janusza Piechocińskiego z PSL oraz Bogdana Borusewicza z PO. Politycy są zdumieni i żądają od Prokuratora Generalnego wyjaśnień - czytamy na stronie tvn24.pl.

Dokopać się do prawdy!Prokuratorzy nie muszą politykom się tłumaczyć.
Opinia publiczna prawdę powinna zobaczyć.
Najpierw prokuratorzy poznać chcą prawdę o tej zbrodni.
Dla polityków prokuratorzy bywają niewygodni.
Śledztwo ślimaczy się i długo wlecze.
Niech nikt nie myśli,że jemu się upiecze.
Przecieki ze śledztwa polityków zdumiewają,
chociaż znajomości z biznesmenem się nie wypierają.
Nie mogą spać spokojnie sprawcy zabójstwa generała.
Dokopać się do prawdy! Dlaczego zginął Marek Papała?


Tagi: generał politycy zabójstwo