Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Antyreligijne zacietrzwienie.

(1)
2011-10-20 12:25 | psr18gh
Wg Semki w dzisiejszej Rzeczpospolitej, pismo skierowane przez posłów Ruchu Palikota do marszałka sejmu z żądaniem zdjęcia krzyża jest antykatolicką demagogią i agresją. Natomiast potajemne wieszanie krzyża w sejmie w 1997 roku przez posłów, którzy działali wtedy pod osłoną nocy jak złodzieje, jest upodmiotowieniem świeckich katolików.
Swoją drogą katolicka Krucjata - Młodzi w Życiu Publicznym to fajna inicjatywa i trzymam za nich kciuki. Gdyby to oni zdominowali Krakowskie Przedmieście w Warszawie po 10 kwietnia 2010 r. to nie mielibyśmy problemu krzyża w miejscach publicznych.