Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Afera w MSWiA

(1)
2011-10-29 12:23 | wnukmarek
Jeszcze PiS nie puści bąka, a smród w mediach niesie się przez większość antenowego czasu, czy pierwsze strony, przez wiele dni. A tu wielka afera, są aresztowania, zamieszani są prominenci z PO i co, cisza. Na razie nie tylko nie ma smrodku, ale wygląda, że odbywa się perfumowanie, aby go nikt nie poczuł. Może media dają czas Tuskowi, aby uporał się z tym dzbukiem i wyszedł na jedynego sprawiedliwego przy okazji mocząc do końca Schetynę. Ja znając to towarzycho z KLD nie dziwię się, że są afery. Hazardową udało się bezboleśnie załatwić, pewnie i tę się uda, winne będą jakieś pionki. Ale przysłowie mówi: Jaki oficer takie wojsko". Na razie udało się wygrać wybory i przegłosować ustawę o utajnieniu informacji publicznych, ale czy to wystarczy, bo podejrzewam, że takich kwiatków jest więcej. Boję się, że po sprawdzeniu wielu przetargów, zamknięciu inwestycji, będziemy zwracać unii masę pieniędzy, jak to ma miejsce w Łodzi z tramwajem regionalnym i oczyszczalnią.