Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Halloween

(1)
2011-11-02 13:32 | psr18gh
Z inspiracji rodziców, 31 października wieczorem każdego roku we wczesnych latach sześćdziesiątych wkładałem świeczkę do wydrążonej dyni. Dynia oczywiście miała wycięte otwory na oczy, usta, nos i uszy. Nie sądzę, aby moi rodzice ten zwyczaj przejęli od Amerykanów, raczej od moich dziadków, a dziadkowie od swoich rodziców, itd. To bardzo dawny obyczaj w Polsce, który dziesiątki lat nie przeszkadzał polskiemu kościołowi. Teraz jest inaczej, to szatański wymysł, mówi episkopat. Choinka na Wigilię to też pogański pomysł. Czy też doczekamy się walki purpuratów z tym niechrześcijańskim wystrojem gwiazkowym naszych mieszkań ?