Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Hańba [według mnie].

(5)
2011-11-09 16:18 | Sławomir Osiński
Nasi? piłkarze nożni,wybiegną na boiska Euro 2112 ,bez Orła Białego na koszulkach.Dla mnie,nie będą to reprezentanci mojego kraju,ale gracze pzpn[celowe].Czas odciąć organizację P.LATY od moich pieniędzy[podatki].
 • 2011-11-09 21:16 | bolec

  Re:Hańba [według mnie].

  Panie Osiński, dwie sprawy:

  1. Lato to wyjątkowo ograniczony i perfidny osobnik.
  2. Polska i tak nie wyjdzie ze swojej grupy, więc po co kruszyć kopię?
 • 2011-11-09 22:25 | camel

  Re:Hańba [według mnie].

  Daj spokój. Piłkarze to łamagi. Niczego nie są w stanie wygrać od dziesięcioleci. Nie liczą się. Po drugie piłka nożna stała się "sportem" dla dołów społecznych, kiboli. Bardziej wiąże się z kupowaniem meczy, rozróbami, niszczeniem pociągów, zagrożeniem dla porządnych obywateli, ustawkami etc., niż z Polską, reprezentowaniem kraju. Lepiej, że ta zbieranina kuternóg będzie kompromitowała PZPN niż nasz kraj, prawda?

  Swoją drogą obciążenie wszystkich obywateli horrendalnymi kosztami urządzenia jubla dla prostaków, czyli "mistrzostw Europy" jest zbrodnią.
 • 2011-11-10 10:42 | Sławomir Osiński

  Re:Hańba [według mnie].

  Zgadzam się z Waszymi komentarzami,ale mnie to boli.Lubię oglądać mecze,jestem kibicem.Poza tym ,reprezentujący mnie i mój kraj sportowiec,bez godła państwowego na koszulce?.
 • 2011-11-10 15:11 | jvelzkeyek

  Re:Hańba [według mnie].

  Narodowa zdrada!!!


  Co zrobił Grzegorz Lato
  były piłkarz i senator,
  że orzełek z koszulek odfrunął?
  A był od zawsze sportowców dumą.
  Prezes orzełka wymienił na płazo-gada.
  Prezesie! To jest narodowa zdrada!
  Niech Pan szybko Naród przeprosi
  i swoje walizki z PZPN-u wynosi!
  Komu pomysł Laty w głowie się nie mieści.
  Niechaj swój podpis pod tekstem umieści.
  http://komentarzedowydarzen.blox.pl