Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kościół jest finansowany przez Wandę Nowicką!

(1)
2011-11-10 07:21 | psr18gh
Sąd doszedł w sentencji wyroku do wniosku że skoro Wanda Nowicka pobierała wynagrodzenie w fundacji proaborcyjnej, to uprawniony jest zarzut że finansują ją firmy proaborcyjne. Zarzut wg sądu ma sens, skoro fundacja dostawała między innymi dotacje od tych firm.
Pani Wandy Nowicka jest płatnikiem podatku od osób fizycznych. Część jej podatku państwo przeznacza na dotacje do kościoła. Stąd wniosek że purpuraci żywią się krwawicą pani Wandy Nowickiej. A to wampiry!