Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(8)
Nową płytę wydała dawno niesłyszana Alicja Majewska. Album nosi tytuł „Pieśni sakralne”, a wokalistka wykonuje tam teksty Karola Wojtyły do muzyki Włodzimierza Korcza. Dotychczasowy monopolista sakrodance Piotr Rubik postanowił zareagować rzuceniem klątwy.
 • 2011-11-23 10:08 | Sylwia2404

  Telekamery

  Telekamery-Naprawde nie będzie ludzi z TVN-u?To przecież będzie klapa totalna.Już widze jak zamiast Kuby bedzie Karol Strasburger ze swoją familiadą xD
 • 2011-11-23 18:32 | zwyklak

  Tymon vel Rossman

  O Tymonie Kuba ironicznie czy ze smutkiem? Dwojako mozna odebrac refleksje. "Kasa Misiu, kasa!"? Czy moze ze spuszczonym wzrokiem mruknieciem pod nosem: "zyc trzeba, nie?"?
  A przy okazji wpisu o baaaardzo trafnych myslach autora. Kuba ma u mnie plus dozywotni za wspaniale komentarze o Imc Pani Rabczewskiej. I co by mnie "Doda" nie podala do jakiego sadu stwierdzam na pismie:
  Doda nie jest blachara!
  Doda nie jest formowana przez silikon i botox!
  Doda nie jest chamska!
  Doda nie jest cwaniara!
  Doda nie jest przyglupem!
  Doda nie jest klamczucha!
  Doda nie jest tandeta!
  Doda nie falszuje!
  I Doda nie ma splaszczonego mozgu!

  Doda napewno nie ma tez wspolczynnika inteligencji w okolicach 150!

  Wiem, ze sa ludzie ktorzy gotowi przysiegac iz byli przy artystce (jak bedac szkrabem zaliczalem w tylek od tatusia za glupoty z podworka i przy tym darlem sie ile mialem sil w plucach, zwykl rodzic konczyc wyplate razow fraza: "niezly z Ciebie artysta!?")gdy rzeczona zaliczala test ogolnie przyjety jako wykladnik wlasnie inteligencji i widzieli ponad 150! Jednak sa i tacy na tym lez padole, ktorzy twierdza, ze widzieli elfy i krasnoludki na wlasne oczy, a wilkolaki merdaja za uszami przy kazdej pelni ksiezyca.

  Cwaniactwo polaczone z tandeta i zachwytem zwinietych nie jest tozsame z inteligencja rozwinietych.
 • 2011-11-24 18:10 | Tymon? A kto to jest? Hu da fak is tymansky?

  Re:Mea pulpa

  Tak czy siak potwierdza się nieśmiertelny bon mot Kazelota: Wszyscy artyści to prostytutki.
  A Czerczil ostatnie 10 z tych 90 lat przeżył jako dziecinniejący ramol, ale to już nie rozchodzi się o tych szczegółów, jak mawiał Wiech.
 • 2011-11-24 21:46 | superslodka

  Re:Mea pulpa

  Jak zwykle kapitalna pulpa ;) Lubię cię czytać Kubo, lubię Cię w parze z Figurskim w EskaRock, nie umiem się jednak przełamać do Twojego "show" - czasem mam ochotę skomentować go podobnie do Twoich (trafnych bardzo) komentarzy na temat naszych rodzimych "celebrytów" ;)
 • 2011-11-25 12:47 | Arek

  Tymon

  Kuba, lubię Cię, ale w przypadku Tymona po prostu pieprzysz. Drzesz z niego łacha za chałturzenie, a sam to przecież robisz w reklamie. Bądź sprawiedliwy.
 • 2011-11-26 01:03 | kupa

  Re:Mea pulpa

  ziarno
 • 2011-11-27 13:40 | Rudolf

  Re:Mea pulpa

  Odpowiedź Tymona:
  http://tymontymanski.bloog.pl/id,330613160,title,MILY-KOLEGO-WOJEWODZKI,index.html
 • 2011-11-29 06:20 | woytek

  Re: a show z Nergalem to juz będzie "Doda kwadratowa'

  Pan Wojewódzki dowcipnie pisząc o innych "artystach" , tak naprawdę pisze cały czas o własnym show , który jest żenujący , czyli - Doda kwadratowa.