Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

KRET U PREZESA

(1)
2011-12-05 18:49 | jvelzkeyek
W Prawie i Sprawiedliwości działa "kret", przez którego partia nie może wygrać wyborów - takie rewelacje podaje współpracująca z PiS socjolog. Jej zdaniem w ostatnich dniach każdej z kampanii wyborczych dzieją się dziwne rzeczy, zniechęcające wyborców do głosowania na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego (62 l.)KRET U PREZESAKret ryje pod prezesem

a PiS przegrywa wybory z kretesem.

Kret na ucho prezesowi szepce

rzeczy, których wyborca słyszeć nie chce.

Kto kretem jest u prezesa na dworze?

Kto prawicowej partii szkodzić może?

Partia przetrwała już burze dwie.

Czy kret upadku PiS-u chce?

PJN i Solidarna Polska z pisowskiego wyrosły pnia.

Czy kret w tym dziele zasługi ma?

Podwójnego nazwiska -socjolog Barbara

ujawnia rewelacje i zidentyfikować kreta się stara.

Działacze wskazują na Adama L. wiceprezesa,

który w strategii prezesa,jakoby miesza.