Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: "Moneyball", reż. Bennett Miller

(3)
Innowacyjna metoda Billy’ego Beane’a zmieniła oblicze światowego sportu.
 • 2011-12-09 03:02 | dr_pitcher

  lekkie sprostowanie

  1. Film nie tyle nawiazuje do faktow co jest oparty na prawdziwej historii i wiekszsoc tego co jest w filmie przedstawione to fabularyzowana prawda.
  2. Film ma jedna z lepszych scen sportowych w historii kina.
  3. Bohater w rzeczy samej dostal propozycje kontraktu, ktorej nie przyjal. Dostal ja od Boston Red Sox, ktory to zespo wlasnie dzieki zastosowaniu jego metod po blisko 80-cio letniej posusze w koncu wygral najwieksze trofeum baseballa - World Series.

  W koncu - recenzja raczej slaba bo zupelnie nie oddaje ani klimatu filmu ani wspanialych gry aktorskiej. I wbrew pozorom nie jest to film o baseballu.
 • 2011-12-09 13:40 | bez kitu

  Re:Recenzja filmu:

  no jak Polska ma być drugą Ameryką -to chyba nie dziwne, że te i inne amerykańskie gnioty wyświetlane są w polskich salach kinowych.
  A amerykańskie seriale i teleturnieje są tłumaczone lub kręcone na podstawie amerykańskich z polskimi aktorami i aktoreczkami.
 • 2011-12-12 12:08 | pasikonik

  Re:Recenzja filmu:

  Świetny film :) Baseball jest tam tłem ale jakby ktoś chciał wiedzieć o nim więcej to zapraszam http://pasikoniki.waw.pl