Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kim umarł, lecz żyje Kim

(1)
2011-12-19 12:12 | kwiat_1990
Pheninjau, a coż to za twór? ;) Nie wiem czemu wciąż utrzymuje się w naszej świadomości "Phenian", wynikający z błędu. Poprawną nazwą stolicy jest "
"Pjongjang".

Natomiast co do następcy Ila, ciekawe w jakim kierunku będą zachodzić zmiany w Korei Pn., o ile jakieś zajdą. Być może młody Un jest szansą na stopniowe odejście od skrajnej dyktatury i tchnienie nieco życia w społeczeństwo (mając jednocześnie w dalszym ciągu argument broni atomowej w zanadrzu)...