Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak pomóc tym, którzy stracili nadzieję?

(3)
A potem przyszedł esemes z domu dziecka od najstarszej dziewczynki: „Dzwonili z nieba, że im uciekła aniołek. Niech się pani nie boi, nic nie powiedziałam, gdzie pani jest”.
 • 2011-12-24 01:46 | strixy

  Życie po śmierci – zajęcia terenowe

  I po trzecie, jak ułożyć sprawy, jeśli się trafi na wspólnika sukinsyna i bezdusznych urzędników?

  Albo na bezdusznego ojczyma, na dodatek z koneksjami i kasą. Piszę z doświadczenia. Niestety.

  ""
 • 2011-12-24 11:32 | jesmen

  Re:Jak pomóc tym, którzy stracili nadzieję?

  no bo tak to jest jak się, na ślepo, wprowadza do realnego funkcjonowania państwa Polskiego -neoliberalny bełkot. Który bełkoce przecież wprost i bez jakiegokolwiek wstydu z własnego ignoranctwa: -że to twoja winna jak jesteś biedny, niepełnosprawny, czy masz depresję. A państwo na takich nierobów i darmozjadów nie powinno łożyć ani grosza.
 • 2015-07-12 09:14 | adut

  Re:Jak pomóc tym, którzy stracili nadzieję?

  Już najwyższy czas aby zacząć mówić całą prawdę na temat dyrektora tego hospicjum. Jest On uzależniony od seksu i zręcznie grając na uczuciach, chętnie udziela "wsparcia" samotnym wolontariuszkom i młodym wdowom. Oczywiście równolegle kilku, robiąc z nich sobie przedmiot użycia. Jak się przekonałam, może przy okazji liczyć na obronę swoich przełożonych, również w tej kwestii.