Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zarabiać na siebie

(2)
2011-12-28 12:59 | 715karol
Trzeba szukać sposobów ratowania siebie oraz rodzinę w miarę możliwości jaką daje nam gra grupowa w lotto warto poczytać ,raz do roku a gramy cały rok za 55zł można poszukać szczęścia ,http://www.amigolotto.com/.3918
nawet w lotto nie jest to tak duży wydatek a szansa duża.
  • 2011-12-28 16:14 | camel

    Re:Zarabiać na siebie

    Hej, post do usinięcia bo to ordynarny spam. Ale przy okazji nie zastanowiło cię to, dlaczego pomysłodawcy tego systemu nie założyli spółdzielni i nie trzepią majątku bez zapraszania obcych? Gdyby to naprawdę dzialało, to należałoby zwerbować całą wieś i trzymać rzecz w tajemnicy a prędko każda chałupa we wsi pokryta byłaby złotem. Nie wierz w cuda. Jak chcesz ratować siebie i rodzinę, ucz się języka i wyjazd do Anglii. Cudów nie ma.