Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

europejski trójkąt bermudzki

(1)
2012-01-04 10:02 | toja1945


Umknął ogólnej uwagi doniosły fakt, że Turcja zezwoliła na położenie rurociągu z Rosji do Bułgarii po dnie morza Czarnego.
Zgoda Turcji pozwala na ominięcie Białorusi i Ukrainy. W ten sposób Polska, która miała być łącznikiem między Wschodem i Zachodem, znalazła się w doborowym towarzystwie Ukrainy i Białorusi i stanowią razem europejski Trójkąt Bermudzki wielkim nakładem kosztów omijany ze wszystkich stron. Nawet Czechy podłączają się do bałtyckiej rury z ominięciem Polski.
Budowany gazoport prawdopodobnie stanie się muzeum rzeczy zbytecznych.
Jeśli będziecie płacić po 10 zł za litr benzyny to wiedzcie komu dziękować macie.
Moim zdaniem: Sowiety* realizujące po 89r idee sanacji nigdy nie były w stanie, nie są w stanie i nie będą w stanie prowadzić wobec Rosji żadnej polityki. Działanie sowietów* polega na czekaniu co uczyni Rosja i żenującej zagranicę amatorszczyznie w reagowaniu.
*sowiety – wrogie określenie Rosji i określenie tych, co używają tego określenia
4.1.12 godz.