Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cała prawda o ACTA

(1)
2012-01-27 20:44 | Łukasz Adamczak
Co szkodzi wprowadzić ograniczenie w ten sposób, aby filmy starsze niż 5 lat wstecz były dostępne za darmo a te nowsze były odpłatne... czy to aż tak osłabi pozycję wiodących portali? Nie sądzę...

ACTA są po to aby je udoskonalać i modernizować... Nie są niczym złym, są tylko narzędziem, które nie dopuści do załamania się internetu, gospodarki internetowej a nawet rozwinie przemysł wirtualny...

Poza tym internet bez kontroli może nawet załamać nasze granice w skrajnych przypadkach...

Chcecie sytuacji, w której to zagraniczni internauci inwigilują nasz internet, robią zamieszanie, sieją bunty i w końcu niszczą naszą gospodarkę realną?

Musimy po prostu zaufać bardziej rządowi, zaufać bardziej sobie i iść naprzód.