Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Aleksandra Kuls

(1)
Nagroda za szczerość i radość muzykowania, za naturalne emocje wyrażane w grze.
  • 2012-01-28 14:02 | Aleksandra Kuls

    Laureaci 2011

    Witam, z całym szacunkiem do umiejętności Laureatki w dziedzinie Muzyki Poważnej - zastanawia fakt, że Szanowani Krytyce nadal nie dostrzegają fenomenu jakim jest nasz rodzimy Royal String Quartet!!! Kwartet smyczkowy z ogromnym dorobkiem artystycznym (doceniany na całym Świecie)który nigdy nie był nawet nominowany do Paszportu Polityki...(sic!!!) ... może to źle świadczy o profesjonaliźmie osób dokonujących wyboru????
    pzdr. Słuchaczka