Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zestaw Prezydencji Polski w Unii przekazany przez Premiera

(1)
2012-02-08 07:30 | pomóż Alicji
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w aukcji http://allegro.pl/pomoz-a...2086855259.html z której dochód przekazany jest na akcje www.1000mil.com.pl której beneficjentką jest 5 letnia Alicja chora na aganezje ciała modzelowatego. Jednocześnie zapraszamy do rozliczenia 1% podatku "Caritas Poznańska" Zakład Charytatywno-opiekuńczy, numer KRS 0000224658 z dopiskiem "na leczenie i rehabilitacje Alicji Sobczyk". Nie jesteśmy czynnymi uczestnikami forum, mam nadzieję że nasze ogłoszenie z uwagi na charakter samej aukcji nie zostanie usunięty z forum. Zostań przyjacielem Alicji.