Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Margaret Thatcher a korekta "Polityki".

(1)
2012-02-20 16:10 | maksym_grek
Znalazłem dość poważny błąd historyczno - logiczny w artykule p.Jacka Tebinki
"Zelazna i ostrozna" o Pani Thatcher dotyczący terminu rewizyty Gen.W.Jaruzelskiego w Wielkiej Brytanii.Wizyta ta odbyła się zaraz PO wyborach
czerwcowych 1989 roku w dniach 9-11 CZERWCA 1989.sprostowanie błędu autora
/to nie było w kwietniu Panie Jacku/ czyni tekst zrozumiałym .
podobnie można też "przyczepić się" do sformułowania autora odnośnie listu
gen.Kiszczaka do Lecha Wałęsy z 4.11.88r,bo to nie był początek /jak sugeruje
autor/ ale kontynuacja trwającego już od września dialogu poprzedzona dwoma
spotkaniami w dniach 31.08 i 15.09 1988r.Artykuł historyka powinien cechować się większą precyzja sformułowań ,a korekcie "Polityki" która puszcza takie "wpadki"wypada życzyć żeby przyśniła się jej "Zelazna Dama".
takie "wpadki" wypada życzyć