Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowe zawody - przepustka do oryginalnej kariery

(1)
2012-02-22 21:10 | misiek
Dlaczego np. nowe dziedzinny typu farmaekonomia są wyodrębnione np. tylko dla lekarzy, środowisko w znacznej częsci zepsute od korzeni w Polsce? W innych państwach specjaliści z dziedzin medycznych lub nawet z poza medycyny przejmują takie obowiązki co służy w zwiększeniu wiarygodności takich danych oraz zwiększa prawdopodobieństwo przejrzystości/jawność danych i procedur. Nim więcej perspektyw, i ludzi z poza ktręgu z jakimś interesie w sprawie np. używanie/pokrycie przez NFZ leku A zamiast B tym więcej "zaworów bezpieczeństwa" przeciwko korupcji i na korzyść pacjętów i zarazem podatników którzy za wszystko płacą.