Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Putin z własnej woli nie odejdzie - rozmowa z dr M. Biełusową

(1)
2012-03-04 11:58 | liczar
Osiągnięcia W.W.Putina dla przeciętnych Rosjan, są ogromne. Osiągnięcia naszych styropianowych pajaców, praktycznie żadne, mimo iż w pocie czoła rządzą już od 23 lat (albo udają, że to robią). U nas degrengolada po rządach wiadomych „elyt” nastąpiła praktycznie w każdej dziedzinie życia ( z wyjątkiem GazetoWyborczych przyrostów produkcji i PKB). Gdyby przyjąć sposób myślenia dr Marii Biełusowej i odnieść go do Polski, to nasze elity powinny zostać już wybite kamieniami, siekierami, nożami i co tam jeszcze pod ręką się znajdzie.
Tak, że weźmy na wstrzymanie. Po wyborach w Rosji nie stanie się nic – dalej będzie kontynuowała marsz do przodu, w przeciwieństwie do naszych pajaców. A z zagrożeń W. W. Putin doskonale zdaje sobie sprawę i już nieraz pokazał, że umie zareagować w porę.