Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

znów wazczykowski

(1)
2012-03-05 09:31 | toja1945

Voxfm; sedno sprawy; 4.03.2012 godz.9:30
Waszczykowski o możliwosciach wobec Lukaszenki.:
Co ten spec może?
- ostrzec przed Rosjanami Lukaszenkę: nie można mieć zaufania do ludzi, przed którymi w popłochu uciekał nawet sam wielki Napoleon!*
- przekazać Lukaszence know-how ośrodków torturowania ludzi.
W sprawie Chin:
Waszczykowski chce konkurować z Chinami w prywatyzacji na Białorusi.
Tu muszę powtórzyć, co pisałem wielokrotnie o kwalifikacjach
tych cudaków-polityków: konia kują a żaba łapę podstawia *.

*Jan Le Bon :”Miecz Syreny” H. Auderska
* powiedzenie z W. Gomółki