Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie żyje Włodzimierz Smolarek

(3)
Zawodowo grał w piłkę niemal do czterdziestki. Zawsze uchodził za okaz zdrowia.
 • 2012-03-07 21:02 | Makimaki

  Strasznie smutno

  Włodzimierz Smolarek to idol mojego dzieciństwa, który potrafił uszczęśliwiać w tamtej paskudnej szarzyźnie. Dzięki jego grze w reprezentacji i Widzewie żyłem w przeświadczeniu, że Polska jest piłkarską potęgą i tylko trochę brakuje naszym do mistrzostwa świata i Pucharu Europy. Cóż, łatwiej żegnać się ze złudzeniami niż z ludźmi.
 • 2012-03-07 21:59 | mikesz

  Re:Nie żyje Włodzimierz Smolarek

  Prawdopodobnie wielu z moich rówieśników zazdrości dzisiejszej młodzieży wielu rzeczy,ale to my widzieliśmy na żywo w akcji Latę, Bońka, Szarmacha ,czy właśnie Włodzimierza Smolarka. Wam pozostaje radość z remisu z drużyną Wysp Owczych ,my widzieliśmy wspaniale akcje Włodzimierza Smolarka na Mistrzostwach Świata w 1982 roku,czy bramki strzelane w łódzkim Widzewie w pucharowych meczach.
 • 2012-03-08 16:13 | jesmen

  Re:Nie żyje Włodzimierz Smolarek

  zaiste, to wielka strata dla narodu polskiego.