Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Go home Ami, Ami! go home

(2)
2012-03-10 12:52 | toja1945

Ami Go Home!
Przyjadą do Polski Jankiesi!
Po co? Pończochy nylonowe niemodne, narkotyki są. młodzież tak niemożliwie liberalna, że KOGRES USA boi się ją wpuszczać do stanów. 62 lata temu Europa zaśpiewała Jankesom „Go home ami ami go home”, a soviety* z 80 letnim opóznieniem, wciąż chcą realizować mocarstwowe i kolonialne* ambicje sanacji. 68 lat temu Jankesi zatrzymali się na Labie, nie okazując najmniejszej chęci do wyzwalania nas. A teraz proszę! Zamiast nas wpuszczać do amerykańskiego raju będą nas bronić. Dla Rosji to kolejny dar z nieba. Diabli biorą.
*soviety – wrogie określenie Rosji i określenie tych co używaja tego określenia.
*”nie damy guzika”.
* Liga Morska i Kolonialna, gdy kolonializm stawał się anachronizmem.

http://youtu.be/fPrB7ZiYVbY