Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przymusowa jałmużna wielkopostna?

(2)
2012-03-15 00:01 | psr18gh
W szkole podstawowej nr 4 w Kościanie uczniowie pierwszych i drugich klas otrzymali na lekcji religii skarbonki. Jedna skarbonka na dwoje dzieci, a na spodzie imiona dzieci i wpisana kwota 8 zł, przy czym pani katechetka zapowiedziała, że ma być 2 x 8 zł. Okazuje się, że katolicy gnębią sami siebie. Terlikowski twierdzi, że katolicy są prześladowani. Okazuje się, że on ma rację !
  • 2012-03-15 11:29 | Ostatni Prorok

    Re:Przymusowa jałmużna wielkopostna?

    Nasi pra.. , pra.., Praprzodkowie byli na tyle otumanieni, ze dawali ostatni swoj grosz, azeby wykupic sobje miejsce w NIEBIE lub w najgorszym przypadku w CZYSCCU. Kto nie mial ani grosza,temu KLER wciskal KITY, ze mozna wykupic miejsce u pana BOGA za piecem udajac sie na WOJNY KRZYZOWE do Jerozolimy.

    Na ile dajemy tumanic sie w terazniejszosci ???

    Dlatego OSWIECENIE, WIEDZA i NAUKA