Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ziemkiewicz łże jak bura suka

(2)
2012-03-22 14:02 | psr18gh
Zbigniew Siemiątkowski jako były szef UOP-u nie mógł aresztować byłego szefa ORLENU, ponieważ areszt to kompetencja sądu. Porównywanie przez Ziemkiewicza przypadku pana Andrzeja Modrzejewskiego z tragiczną śmiercią pani Barbary Blidy, zaszczutej przez Ziobrę i Święczkowskiego jest przykładem niebywałego chamstwa.
  • 2012-03-22 15:23 | camel

    Re:Ziemkiewicz łże jak bura suka

    Daj spokój Ziemkiewiczowi. On jest burą suką, więc żadne łajdactwo z jego strony nie dziwi. Bycie łajdakiem to wstępny wymóg przy zostawaniu prawicowcem w tym kraju. Tak przynajmniej wynika po oglądzie ich zasobów "ludzkich". Jeśli ktoś jest człowiekiem uczciwym, rozsądnym i racjonalnym z pewnością nie będzie chciał mieć nic wspólnego z tzw. narodową prawicą.