Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Życie w ukryciu

(4)
2012-03-25 04:56 | rockafella
Przeciez to perfidna forma antysemityzmu. Co na to polska opinia publiczna? Bardzo podobne rzeczy zdarzaly sie przed II wojna swiatowa na terenie Polski. Chasydzi nie zmienili sie i nie zamierzaja sie zmieniac. Singer pisal, ze pobozny Zyd plul na ziemie na widok przechodzacego Polaka aby nie sprowadzic na siebie nieszczescia w tym dniu. A dzialo sie to na ulicy Lublina lub innego polskiego miasteczka. W gettcie niereligijni Zydzi tacy jak Romek Polanski obcinali pejsy swym religijnym kolegom, bo sie za nich wstydzili przed Niemcami. Z tych powodow uwazam, ze w Polsce jesli istnieje antysemityzm to wcale sie nie rozni od tego w Izraelu lub innym panstwie swieckim. Sytuacja w Polsce rozni sie jedynie tym, ze polscy dziennikarze pluja polskiemu narodowi w twarz nazywajac ich antysemitami. W Polsce jak najbardziej sa antysemici ale skoro sa i w Izraelu to z czym tu walczyc. Szanujcie przede wszystkim swoj wlasny kraj a inni tez was beda szanowac.
 • 2012-03-25 13:14 | Ostatni Prorok

  Re:Życie w ukryciu


  Poczynajac od ABRAHAMA, zalozyciele MOJZESZOWSKO- CHRZESCIJANSKO-MUZULMANSKIEJ religii byli pod wplywem PSYCHOTYCZNYM !!!

  Glos SZATANA, aniola GABRYJELA, lub przemawianie nawet BOGA sa zaliczane w dzisiejszych czasach w medycynie do zagadnien PATOLOGICZNYCH. Takze ich UCIECZKA na pustynie, zaliczana jest do objawy PARANOJI.

  Namiastka ROZSADKU Abrahama ocalila zycie syna Ismaila, niestety nie OWIECZKI.

  Dlatego OSWIECENIE, WIEDZA i NAUKA
 • 2012-03-25 13:25 | henryk

  Re:Życie w ukryciu

  Dziwne ? chasydzi określają, którym chodnikiem mają chodzić kobiety ,naśladują w pewnym sensie hitlerowców,którzy jak to było w filmie ,,Pianista,, przeganiali żydów z chodnika na jezdnię ,ponieważ chodniki były tylko dla Niemców , czyżby to była piękna kontynuacja dzieła Pana Hitlera.
 • 2012-03-28 06:21 | camel

  Re:Życie w ukryciu

  "W Polsce jak najbardziej sa antysemici ale skoro sa i w Izraelu to z czym tu walczyc."

  Są też i złodzieje i mordercy, ale skoro są i gdzie indziej, to po co ich łapać i zamykać?

  "Z tych powodow uwazam, ze w Polsce jesli istnieje antysemityzm to wcale sie nie rozni od tego w Izraelu lub innym panstwie swieckim."

  I to, że się nie różni legitymizuje go? Można być antysemitą, bo inni też są? Co za logika.

  "polscy dziennikarze pluja polskiemu narodowi w twarz nazywajac ich antysemitami"

  Daj spokój, zawsze kiedy myślę, że nasi antysemici sięgnęli dna, to natychmiast ktoś puka od spodu. Nie wciągaj narodu do swojego antysemityzmu. Tylko antysemici nazywani są antysemitami. Nie "naród". Faktem jest, że duża część Polaków wychowana na wartościach konserwarywno-narodowych jest antysemitami, bo to część pakietu bogoojczyźnianego, ale z pewnością nie wszyscy Polacy są tacy.