Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wizyta Benedykta XVI na Kubie

(3)
Byłoby więcej niż zaskakujące, gdyby Benedyktowi XVI udało się coś, co nie udało się 11 prezydentom USA, batalionom polityków, intelektualistów, działaczy, pisarzy i jednemu papieżowi przed nim.
 • 2012-03-28 04:49 | odio

  b16

  Pan Ratzinger mógłby lepiej zająć się swoją organizacją bo jako obrońca wolności słowa i piewca demokracji to on mi nie pasuje.Natomiast to co powiedział na pokładzie samolotu doskonale pasuje do sytuacji krk, nie rozumiem dlaczego padło słowo "socjalizm";)
 • 2012-03-28 20:19 | Jedrek

  Re:Wizyta Benedykta XVI na Kubie

  Przeliczeniowy dochod na glowe jest na Kubie TRZY RAZY WIEKSZY niz w Indiach,tej tak dynamicznie rozwijajacej sie demokracji.Biorac pod uwage ze polowe dochodu narod. Indii konsumuje ok. 5 % ludnosci,przecietny Hindus ma mniej wiecej szesc razy mniejsze dochody jak Kubanczyk!!!!Nikogo nie dziwi ze nikt nie chce obalic tak okropnego rezimu,przepraszam demokracji,ktora glodzi miliard ludzi,produkujac bomby A i majacej program kosmiczny!!
 • 2012-03-29 16:51 | Wojciech

  Re:Wizyta Benedykta XVI na Kubie

  Brakowało Panu kilku linijek aby napisać, że Kubę wyzwolił Castro spod kolonialnego wyzysku USA, nędzy i upodlenia. Jakiś powód więc był. Od kilkudziesięciu lat mocarstwo zarządziło brutalna blokadę gospodarczą Kuby i zorganizowało 638 zamachów na Fidela. Każdy Kubańczyk ma co jeść i ma gdzie mieszkać. Mają doskonałą służbą zdrowia i szkolnictwo. Trzeba porównać z setkami milionów żyjących w fawelach w Brazylii i innych krajach ameryki południowej. Warto to wszystko mieć na uwadze zanim napisze się parę kłamliwych bzdur.