Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Towarzystwo kłamstwa smoleńskiego.

(7)
2012-03-28 18:36 | Sławomir Osiński
Wysłuchałem dziś wysłuchania w PE oraz rozmowy ambasadora Bahra z MSZ.Przeczytałem raport Millera i Anodiny.Dochodzę do wniosku,że Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz ze swoją "komisją", powinni założyć i stanąć na czele, wraz z wieloma znanymi" dziennikarzami", Towarzystwo Kłamstwa Smoleńskiego.
To co dziś słyszałem,oskarżenia i insynuacje,było ohydne i niegodne.
 • 2012-04-01 19:56 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Towarzystwo kłamstwa smoleńskiego.

  Raczej trzeba zacząć mówić na poważnie o ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ II.
  KATYŃ I opisał Allen Paul pod takim właśnie tytułem.
 • 2012-04-02 10:14 | Sławomir Osiński

  Re:Towarzystwo kłamstwa smoleńskiego.

  "ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ II. "?.

  Świetnie byś pasował do tego -"Towarzystwa Kłamstwa Smoleńskiego."

 • 2012-04-02 14:32 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Towarzystwo kłamstwa smoleńskiego.

  Rozwój sytuacji potwierdza zaniedbania i zaniechania w przygotowaniu programu badań dla systematycznego eliminowania zrodzonych hipotez.
  Niezależnie od możliwie różnie nakładających się zbiegów okoliczności faktem jest,że lot był wojskowy,a to obligowało stronę rosyjską do zamknięcia lotniska.Ta powinność wynika z prawa rosyjskiej federacji.
  Rzeczywistość sprawia,że Rosja jako liczący się gracz na arenie międzynarodowej bierze udział w reżyserowaniu polityki historycznej utrudniającej jednoznaczne danie świadectwa prawdzie.
  Natomiast odpowiedzialni ze strony polskiej występują w charakterze sędziów we własnej sprawie.
 • 2012-04-02 15:23 | Sławomir Osiński

  Re:Towarzystwo kłamstwa smoleńskiego.

  Szanowny Mieczysławie.

  Wybacz,ale jak przeczytasz swoje wpisy na tym forum, to dostrzeżesz, że brzmią i wyglądają jak formułki z "naukowych"[ a może nie] podręczników,których nie sposób przełożyć na "ludzki"język.Nie ma w nich nic z rzeczywistości.

  pozdrawiam
 • 2012-04-03 00:20 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Towarzystwo kłamstwa smoleńskiego.

  @Sławomir Osiński.
  Mogę tylko powiedzieć,że rzeczywistość skrzeczy.
  Tak myślę,że tylko zła wola nie pozwala jej odczytać.Ja to rozumiem czytając z kolei Pana komentarze.
  Tak a propos to z nauką mam tyle wspólnego,co wiedza na poziomie popularnym.Może coś więcej jeżeli chodzi o obieg wody z celowym działaniem,ale już w stanie spoczynku,aby go zbliżyć do warunków naturalnych.
 • 2012-04-03 15:51 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Towarzystwo kłamstwa smoleńskiego.

  To fragment opinii eks Wrocławianina Andrzeja Chronowskiego :
  W Smolensku trzeba wymagac od Rosjan pokazania zapisu radarowego , mowilismy o tym od poczatku. To wykluczy eksplozje i jednoczesnie pozwoli ustalic % winy Rosjan za spozniona reakcje, gdzies circa about 20 % . Organizacja wysluchania w Parlamencie Europejskim , 28 marca b.r., tak jak przewidywalismy , absolutnie nic nie dala , bicie piany i osmieszenie Polski. Dziwimy sie, przeciez napisalismy panu Ryszaedowi Czarnieckiemu punkt po punkcie , jak to nalezalo zrobic. Po prostu totalne spieprzenie, drugiej takiej okazji nie bedzie.

  A. T. Ch.

  W moim pojęciu program badań powinien być wszechstronnie oceniony i przyjęty do realizacji.