Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Grassowi wolno więcej? Adam Szostek

(1)
2012-04-05 23:01 | Werbalista
Szanownemu Autorowi chcialbym uprzejmie zwrocic uwage, ze jak sie cos komentuje, to warto dodac link do zrodla, aby czytelnik nie musial szukac tego na wlasna reke. Wyreczajac w tym Szanownego Autora tu jest link do poematu Grass'a:

http://www.sueddeutsche.de/kultur/gedicht-zum-konflikt-zwischen-israel-und-iran-was-gesagt-werden-muss-1.1325809

Z pobieznej lektury, dla mnie, wynika pacyfistyczna deklaracja (z ktora tez sie nie zgadzam, ale anysemityzmu nie dostrzegam.

Grass ma 84 lata, swoje przemyslenia i swoje problemy, takze zwiazane z wiekiem. Tez trzeba miec na to wzglad.

Pozdrawiam.