Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rockowy girlsband GASZ!

(1)
2012-04-09 17:04 | zaraza_86
Hej zapraszam do posłuchania rockowego girlsbandu GASZ
http://www.facebook.com/gasztheband
http://www.myspace.com/gasztheband
Można tu posłuchać trzech naszych nowych autorskich numerów.

Obecnie bierzemy udział w konkursie AntyFest, w którym można wygrać suportowanie Metallici na Sonishere. Jeśli spodoba Wam się nasza muzyka, to możecie na nas głosować (codziennie): http://www.antyradio.pl/AntyFest-2012-glosowanie
(jesteśmy mniej więcej na środku strony) oraz polecić znajomym, rodzinie.
pozdro
[img]http://c88.grono.net.pl/81/220/gallery-104038529-500x500.jpg[/img]