Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Adam Bielan wróci do PiS?

(2)
2012-04-11 16:01 | jpet
Ani mnie to grzeje, ani ziębi.

Życzę sobie, moim dzieciom, moim żonom - byłym i obecnej, moim znajomym, przyjaciołom, wrogom, żydom, cyklistom, gejom, lesbijkom, transwestytom, zielonoświątkowcom, ateistom i agnostykom, luteranom, muzułmanom, greckim i rzymskim katolikom, prawosławnym, mądrym i głupim, poważnym i śmiesznym, leniwym i pracowitym, ładnym i brzydkim ciepłych, pogodnych i życzliwych ludzi w swoim otoczeniu.