Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Red.Cezary Gmyz[Rzepa. Uważam..]

(1)
2012-04-11 17:52 | Sławomir Osiński
W TVN 24 :"mam GŁĘBOKO W POWAŻANIU tych warszawiaków,którzy nie chcą budowy pomnika[L.Kaczyńskiego i ofiar katastrofy]na Trakcie Królewskim [przed pałacem].
Dlaczego większość z nas ,nie chce budowy miejsca kultu i szerzenia mitu św.p. Prezydenta?.Widzieliśmy to,co działo się 9 i 10 kwietnia na Trakcie Królewskim.
A opinia o nas p.GMYZA?.No cóż,taki człowiek jakie jego wychowanie.