Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rosjanie umyli wrak Tupolewa

(6)
2012-04-12 07:21 | psr18gh
Gdy chcemy doprowadzić małpy do wściekłości, wystarczy walić kijem baseballowym w pręty klatki. Jeżeli Rosjanie chcą w Polsce wnerwić zakute łby, to myją wrak tutki i wpuszczają jednego naszego dziennikarza, by opublikował to zdarzenie. Teraz nasi dyplomaci - obrońcy zwierząt będą musieli przekonywać naszych sąsiadów, że nie można drażnić zwierząt.
 • 2012-04-12 18:43 | kordirko

  Re:Rosjanie umyli wrak Tupolewa

  Tupolew i Smoleńsk ....
  Włączam radio - Smoleńsk,
  Otwieram gazetę - Smoleńsk,
  Kazanie w kościele - Smoleńsk,
  Właczam telewizor - Smoleńsk,
  Otwieram lodówkę ..........

  Smoleńsk - POWINNI TEGO ZABRONIĆ !!!!
 • 2012-04-13 11:40 | psr18gh

  Re:Rosjanie umyli wrak Tupolewa

  Jeżeli zakute łby na dzień przed drugą rocznicą katastrofy smoleńskiej protestują przed ambasadą Rosji w Polsce z hasłami: "Putin morderca", "Rosja winna katastrofie", to nie dziwmy się Rosjanom że postanowili oni walić kijem baseballowym po klatce z małpami, doprowadzając je do szału.
 • 2012-04-13 11:53 | wnukmarek

  Re:Rosjanie umyli wrak Tupolewa

  Te klatki z małpami to głównie media. Bo czym się mają zająć? Może "reformą emerytalną", czy tym, że brakuje leków onkologicznych. To nie bardzo służyłoby sile przewodniej, a odgrzewany Smoleńsk wybitnie PO i Tuskowi służy, przecież dzięki stałemu straszeniu PiS-em beznadziejnie i bez pomysłu rządzi już drugą kadencję.
 • 2012-04-13 17:01 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Rosjanie umyli wrak Tupolewa

  Hasła radykalne,choć mające swoje skróty myślowe.Wina po stronie rosyjskiej oczywista,ale w najlepszym wypadku mogą podzielić się tą winą ze stroną polską.
  LOT BYŁ WOJSKOWY I ZGODNIE Z PRAWEM FEDERACJI ROSYJSKIEJ PRZY TAKICH WARUNKACH KLIMATYCZNYCH I PRZY TAKIM WYPOSAŻENIU LOTNISKA BYŁ OBOWIĄZEK JE ZAMKNĄĆ!!!
 • 2012-04-14 15:43 | Przodownik

  Re:Rosjanie umyli wrak Tupolewa

  Protesty zgodne z zasadami demokratycznego państwa prawa i pluralizmu światopoglądowego. NAtomiast mataczenie to kryminał.