Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dwoinka medialna

(1)
2012-04-16 10:17 | felietonik
• Gdzie są narkomani, nędzarze, chorzy na AIDS ?
Kwartały nędzy w Chicago, w Detroit, USA. Dzielnice pełne ćpających narkomanów: białych, żółtych, czarnych. Biorą herę, kokę , meta amfetaminę. W Europie to samo.
Na wyspę Bali, gdzie przyjeżdżają się pieprzyć ludzie z całego świata, AIDS-a łapą tłumy. Na miejscu i na wynos. Jeden Balijczyk mówił, ze skoro chcą się pieprzyć, to on nie ma czasu zakładać kondoma.
Choroby kutasa mają już 12- latki, dzieci zaciążają dzieci.
• Gdzie biznesmani:
Bank wyp…dala ludzi na ulice za kredyty, które im wcześniej wcisnął.
• Gdzie dobroć ludzka:
W polskim szpitalu pozostaje do roku do adopcji - Jaś. Ma rozszczep kręgosłupa , wodogłowie. Jest kulawy…
Bo na co dzień mamy w mediach:
Oficjalna, wielonakładowa używka to alkohol, W mediach Afroamerykanie, kochający inaczej: to jest dobrze widziane. Nędza to patologia. O chorych na AIDS nie mówi się nic. Seks jest przedstawiany jako radosna zabawka dla wszystkich prawie za darmo i bez ryzyka. Nasi celebracji co najwyżej prowadzą po pijaku.A dziecko to dar Boży i sama radość.
Znowu mamy dwa światy:
Jeden rzeczywisty z nędzą, narkotykami, chorobami wenerycznymi, niechcianymi dziećmi. Brzydki, wulgarny i niechciany.

I papierową papkę. Taką medialną marihuanę. I z takimi samymi wyniszczającymi skutkami.