Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koniec PiSu-weksle i lojalki.

(2)
2012-04-18 19:19 | Sławomir Osiński
W książce pp.Morozowskiego i Kamińskiego ten ostatni twierdzi,że J.Kaczyński zażądał od kandydatów na europosłów podpisania lojalek i zobowiązań o przekazywaniu 10000 euro mc. na fundację "Silna Polska w Europie".
Pytani dziś przez dziennikarza pp.Błaszczak,Piecha i Hofman zaprzeczyli jakoby to była prawda,pomimo przedstawienia dokumentu.Po co powołano fundację w pażdzierniku 2003 r.? Może to wyjaśni pan poseł PiSu Maks Kraczkowski członek RN tej fundacji?.

"FUNDACJA SILNA POLSKA W EUROPIE [ W LIKWIDACJI ] (KRS: 0000174022)


ul. Jerozolimskie 125/127, Warszawa
02-017 Warszawa SILNA POLSKA W EUROPIE [ W LIKWIDACJI ]
KRS: 0000174022


Członkowie reprezentacji:
Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko:
Kraczkowski Maks Członek Rady Nadzorczej
Hermeliński Wojciech Marek Członek Rady Nadzorczej
Janowska Kowalewska Wiesława Członek Rady Nadzorczej
Status OPP: NIE
Data wpisu do rejestru przedsiebiorców: 2003-10-02
Data wpisu do rejestru stowarzyszeń: 2003-10-02
Poczta: Warszawa
Kod pocztowy: 02-017
Ulica: Jerozolimskie 125/127 "