Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sikorski to tajny wróg Polski

(3)
2012-04-26 09:22 | kret
Witam!!! Ciekawy link http://www.belvpo.com/10054.html
Znow pisza o polityce Sikorskiego. Dziwne fakty jego zycia
 • 2012-04-26 11:45 | Sławomir Osiński

  Re:Sikorski to tajny wróg Polski

  Kolejny raz zamieszczasz link do tej strony ,bez własnego komentarza.
  Po tym jak Białoruskie władze wyprosiły ambasadorów UE i Polski oraz po solidarnościowym geście innych państw UE,czego można się spodziewać po białoruskim periodyku?.Ano właśnie takich materiałów dla naiwniaków.
  Chyba ,że ten link wysłałeś z Białoruskiej ambasady?.
 • 2012-04-28 05:47 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Sikorski to tajny wróg Polski

  Dlaczego tajny agent.Działał jawnie wpisując się w braterstwo broni jakie zawarli spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego prezydenta "Oszusta" z demokratami wojennymi,czytaj neokonserwatystami,opanowanymi przez żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.
  Przeszedł drogę od korespondenta wojennego z rewolwerem w ręku,a nastpnię jako minister wojny,a obecnie wojennych spraw zagranicznych.Kreuje zmowę milczenia prowadzącą do ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ II.
  W polskim wydaniu książki PUŁAPKA Jams'a Goldsmth'a jest zamieszczony wywiad jaki przeprowadził z autorem książki.Nic nie zrozumiał ani z treści książki,ani z przeprowadzonego wywiadu.