Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska prawda czyli czy wrak smoleński nie ciągnie nas za sobą na dno....

(3)
2012-05-02 20:37 | nickname
Mam dosyc polityków którzy wywołują niepotrzebne konflikty (tzw.dziadów) i dosyc polityków którzy chowają głowy w piasek(a to nie kaczory tylko strusie). I chociaż lęk związany z katastrofą smoleńską narasta coraz więcej ludzi wierzy że to rakieta i żąda krwi a takie psychozy bywają zgubne po wyczynie Adolfa H. ludzie nadal nienawidzą pewnej nacji w zasadzie za nic. Nie oczekuję dużo ale niedźwiedzia się nie okłada wyzwiskami ani się go nie wkur.... chyba wiadomo o co chodzi. Nie śledzę sceny politycznej bo patrząc na nich wszystkich czuję zażenowanie i wstyd. Czemu zachowujemy się jak stado dzikich psów ujadających do księżyca za swoim przywódcą i czy takie ujadanie może coś zmienic? Idiotyczne jest to że za jednym sfrustrowanym "dziadem" staje armia bo dobrze jest miec kogo nienawidzic tylko czemu ja nie mogę spokojnie obejrzec dziennika.............
 • 2012-05-02 22:49 | wujek dobra rada

  rada

  Na twoje problemy mam radę: śledź uważnie scenę polityczną. Bo jak tylko patrzysz jednym okiem na dziennik w tv, to rzeczywiście można powiedzieć, że nie wiesz nic i nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym piszesz. Jak zaczniesz obserwować uważnie, to dojdziesz do wniosku, że wszystko jest inne, niż ci się wcześniej wydawało i przestaniesz się irytować bez potrzeby.
 • 2012-05-09 20:31 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Polska prawda czyli czy wrak smoleński nie ciągnie nas za sobą na dno....

  Dzięki temu można się doszukać analogii do ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ.
  Zmowę milczenia opisał Allen Paul w książce KATYŃ,o której w swoim filmie nawet się nie zająknął Andrzej Wajda.
  Jeżeli chodzi Smoleńsk to polityka historyczna z EKONOMIĄ POLITYCZNĄ bazującą na kolejnej utopii może zrodzić ZBRODNIĘ PRZEMILCZENIA KATYŃ II.
  Kto ją opisze?!