Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przeczytaj: ile dostają partie i na co wydają budżetowe pieniądze?

(2)
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała właśnie sprawozdania finansowe partii za ubiegły rok. Wynika z nich, że najwięcej pieniędzy wydają na wybory, a najmniej na obowiązkowe fundusze eksperckie.
 • 2012-05-02 21:52 | zbychj51

  Po co epitety

  Wszystko fajnie, dobrze jest wiedzieć, jak partie się rządzą pieniędzmi i skąd je biorą. Tylko po co epitety typu "zdyscyplinowany elektorat SLD". Kwota składek tego samego rzędu co PO, ale elektorat PO nie jest "zdyscyplinowany". I inny fragment: "Popierający Donalda Tuska bardzo chętnie przekazują partii darowizny – ponad 1 mln zł". Cóż z tego, że tyle samo z darowizn uzyskał SLD - on już nie jest "chętnie popierany". Taka moda, że SLD jest be, a PO cacy? Ale dziennikarze powinni być (chyba) obiektywni.
 • 2012-05-05 07:54 | anna12

  Re:Przeczytaj: ile dostają partie i na co wydają budżetowe pieniądze?

  Cały czas mnie nurtują pieniądze wydane na kampanię przez Palikota w świetle jego maili:
  Jeden z były członków „Ruchu Palikota” umieścił na swoim profilu w serwisie goldenline.pl maile Janusza Palikota sprzed roku. Pokazują one kłopoty finansowe powstającego Ruchu, a także fakt, że zalegał świadomie wykonawcom, ZUS, urzędowi skarbowemu.Sprawa była przedmiotem ubiegłorocznej kampanii wyborczej, ale nigdy nie została wyjaśniona. Maile pokazują, że nie płacenie rachunków były świadomą polityką kierownictwa Ruchu Palikota.

  Sprawa była przedmiotem ubiegłorocznej kampanii wyborczej, ale nigdy nie została wyjaśniona. Maile pokazują, że nie płacenie rachunków były świadomą polityką kierownictwa Ruchu Palikota.
  Na stronie:http://newsne.nowyekran.pl/post/51625,maile-palikota-w-sieci, są one dokładnie wyświetlone i z nich niezbicie wynika,że Palikot na kampanię wydał co najmniej 5mln.,pomijam kwoty jakie musieli wpłacać chętni na kandydowanie.