Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

zakupy grupowe w internecie

(1)
2012-05-03 11:26 | Oxenden
Witam!
Bardzo proszę o wypełnienie tej ankiety do pracy magisterskiej:) Ankieta ma na celu wyłonienie profilu polskiego klienta zakupów grupowych w internecie, dotyczy takich serwisów jak Groupon, Gruper, itp. Zajmie tylko chwilkę a mnie bardzo pomoże w przeprowadzeniu rzetelnego badania. Z góry dziękuję za poświęcony czas!
link do ankiety: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGR3S3FVeU5tN1JnSTdmYUthRVktWmc6MQ#gid=0

Pozdrawiam serdecznie!