Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Proszę o pomoc w wybraniu proseminariów na nast. rok

(1)
2012-05-10 13:40 | tomek2x1
Witam wszystkich,
jestem studentem I roku ekonomii i muszę sobie wybrać proseminaria na następny rok chciałbym abyści mi coś doradzili bo w przyszłości chciałbym pracować w banku lub w towarzytwie ubezpieczeniowym i chciałbym wiedzieć po jakim przedmiocie będzie mi najłatwiej znaleść pracę i proszę o małe uzasadnienie swojej opinii. Przesyłam listę do wyboru. Liczę na pomoc.
1Polityka gospodarcza
2Handel międzynarodowy
3Bankowość
4Historia myśli ekonomicznej
5Zarządzanie zasobami ludzkimi
6Rozwój lokalny i regionalny
7Historia gospodarcza
8Instytucje i rynki finansowe
9Współczesna myśli ekonomiczna
10Analiza ekonomiczno – finansowa
11Rachunkowość