Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Badanie dotyczące Smoleńska

(4)
2012-05-13 20:38 | nitsefni
Witam!
Sprawa Smoleńska bez wątpienia wzbudziła wiele emocji w naszym narodzie. Przy okazji debat mieliśmy szansę zaobserwować wiele zjawisk psychologicznych.
Jestem studentem Psychologii i chciałbym zbadać efekty związane z pamięcią i ich występowanie w związku z obrazem medialnym katastrofy Smoleńskiej.
Do badania wykorzystuję specjalnie napisaną aplikację na Facebook. com. Zapraszam do udziału w badaniu, zajmie to najwyżej 7 minut.
I ty możesz pomóc Polskiej nauce!

http://apps.facebook.com/badanie-pamiec/?src=27

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
 • 2012-05-13 21:43 | Mister z Utrechtu

  Re:Badanie dotyczące Smoleńska

  Lech Kaczyński narobił takiego obciachu, że ten obciach ciągnie się za nim do dzisiaj. Teraz zwala się wszystko na Jarosława, bo nie pamiętamy już jaki był Lech. Lech był ciapowaty, wiecznie podpity i wykłócający się o samolot. Szlag mnie mały trafił, kiedy Lecha pochowali na Wawelu. Myślałem, że trzeba zginać w boju, a nie w zwyczajnym wypadku, żeby sobie na taki pochówek zasłużyć. Leszek był cały czas na bani. Ja już się na tym doskonale znam i wiem kiedy ktoś jest na bani. A Leszek na wielu wystąpieniach państwowych był podpity.
  (wywiad z Malenczukiem)
 • 2012-05-18 23:50 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Badanie dotyczące Smoleńska

  To są argumenty na zmowę milczenia,która układa się w całość na powtórkę ze ZBRODNI PRZEMILCZENIA,którą opisał Allen Paul w książce KATYŃ.Ani zająknął się o niej w swoim filmie Andrzej Wajda.
 • 2012-05-19 00:00 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Badanie dotyczące Smoleńska

  Z pewnością,wyłączając hipotezę zamachu,po drodze były nakładające się błędy strony polskiej,ale z pomocą mogła przyjść decyzja zamknięcia lotniska w Smoleńsku.To w oparciu o obowiązujące prawo w RF było nawet obowiązkiem w świetle tego,że lot był wojskowy.
  Nie wykonano programu badań,którego realizacja mogła pozwolić na wyeliminowanie hipotez,które powstały tuż po katastrofie.Wokół tego powstała zmowa milczenia podyktowana polityką historyczną czytaj EKONOMIĄ POLITYCZNĄ bazujaca na kolejnej utopii.