Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co Szwedzi kochają na zabój? Łodzie

(3)
Gdyby Szwedzi musieli się ewakuować z lądu, dla każdego znalazłoby się miejsce na łodzi. Mają ich ponad milion. A swoją wodą mogliby napoić całą Europę.
 • 2012-05-26 01:07 | ted

  "Czy to tylko przypadek,

  że największe w historii Szwecji narodowe katastrofy miały związek z wodą? Tsunami w Tajlandii, szwedzkim raju urlopowym, zmiotło w 2004 r. 543 Szwedów i była to najbardziej poszkodowana, poza miejscowymi, narodowość w tym kataklizmie. Ponad 500 Szwedów zginęło też 10 lat wcześniej w katastrofie promu „Estonia” na Bałtyku. Nawet w przypominanej niedawno w związku z rocznicą katastrofie „Titanica” straciło życie 89 Szwedów."
  Co za bzdury.
  Oczywiscie ze przypadek.
  Co ma wspólnego ilosc obszarów wodnych w Szwecji z katastrofą Titanica, promu Estonia czy z tsunami w Tajlandii

 • 2012-05-29 07:03 | zza kałuży

  Jezioro Wener

  Proszę sobie spróbować wygooglować Jezioro Wener.
  Mnie się nie udało. A Jezioro Vänern i owszem.
 • 2012-06-03 12:33 | motyla noga

  Re:Co Szwedzi kochają na zabój? Łodzie

  Loara, Sekwana, Ren, Łaba, Moza, Mozela, Tamiza, Bodeńskie, Onega, Wener, Wetter, etc, etc...

  Niektórzy po prostu uczyli się geografii w szkołach z polskim językiem wykładowym. I co im zrobisz?