Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Brukbet Nieciecza: polska Barca z pola kukurydzy

(5)
Okazuje się, że wzorcowo prowadzony klub piłkarski może wyrosnąć w kukurydzy. A zawiązać się na podłożu betonowo-cementowym.
 • 2012-05-27 13:09 | leniuch102

  enklawa normalności.

  biznesik ze tak powiem śmieszny, ale hobbies finansuje sobie sam.
  być może zagra z legią, która boisko dostała od podatników.
 • 2012-05-28 00:25 | Roman Randt

  Re:Brukbet Nieciecza: polska Barca z pola kukurydzy

  Text jest świetny bo opisuje REAL POLISH SUCCESS STORY.Nie miejsce tu na głupawy komentarz typu "śmieszny biznesik" Leniuch 102,pokaż wydruk ze swego konta w banku to wtedy możesz krytykować ludzi którzy coś osiągnęli własną pracą i pomyślunkiem bez czekania na darowizny skądkolwiek. Życzyć sobie należy aby wszyscy" młodzi, wykształceni z wielkich miast" zamiast wisieć u klamek władz różnego szczebla(szczególnie w W-wie) sami potrafili stać się przesiębiorcami zatrudniającymi innych. Ci państwo WITKOWSCY to przykład że można. A ty Leniuch 102 do roboty.
  PS Polityka więcej takich "stories" a mniej o tych politycznych bałwanach.
  PS2 GRATULACJE dla całej rodziny WITKOWSKICH. RR
 • 2012-05-28 11:57 | leniuch102

  Re:Brukbet Nieciecza: polska Barca z pola kukurydzy

  ej, biznesik jest śmieszny naprzeciwko takiego ITI sponsorującego Legię.
  Oczywiście właścicieli Brukbetu szanuję bardziej niż tych od ITI i życze im najlepszego.
 • 2015-06-01 13:21 | T1000

  Re:Brukbet Nieciecza: polska Barca z pola kukurydzy

  W gruncie rzeczy jest to tekst o beznadziejnym polskim futbolu. Ogólny obraz tej nędzy organizacyjno-sportowej jest porażający.
 • 2015-06-01 14:26 | Michał

  Re:Brukbet Nieciecza: polska Barca z pola kukurydzy

  Historię klubu z bliskiej mi Niecieczy znam od dość dawna i z początku byłem nią absolutnie zachwycony: tak fajnie, że jest człowiek - biznesmen, który robi coś dla społeczności, inwestuje w kapitał ludzki, realizuje marzenia swoje, a przy okazji aspiracje tych kilkuset mieszkańców wsi. Cały mój zachwyt tym betonowo-piłkarskim imperium prysł jednak, gdy firma, z którą jestem związany, zaczęła robić z tym panem interesy.
  Wykonaliśmy dla niego pracę za kilkadziesiąt tysięcy, podobała mu się, ale ani myślał zapłacić. Dopiero po jakimś entym, już sądowym wezwaniu, stwierdził, że to co wykonaliśmy jest złe i możemy sobie to wszystko zabierać z powrotem. Okazało się potem, że nie jesteśmy jedynymi tak wykiwanymi, bo w całym Tarnowie mówiło się o tym ile komu ten pan wisi. Równocześnie facet przejmował ileś tam fabryk i... robił jakąś inwestycję SAKRALNĄ. Nie szanuję ludzi, którzy dorabiają się na krzywdzie innych, a w dodatku okraszają to zabieganiem o wsparcie z niebios.