Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasza Kolej.

(1)
2012-05-29 16:29 | Sławomir Osiński
Być może panowie FURGALSKI i PIECHOCIŃSKI z zespołu TOR czytają nasze forum,dlatego zadaję to pytanie.
Ile km. torów można zmodernizować w ciągu roku,biorąc pod uwagę nasze "moce przerobowe" i finansowe [ budżet plus dotacje unijne],w taki sposób,aby nie sparaliżować naszego ruchu kolejowego.
Słucham panów krytycznych uwag w mediach na temat koleji, ale o powyższym ani słowa.Myślę że dla panów odpowiedż na to pytanie[jako ekspertów] będzie prosta i jasna.

pozdrawiam.