Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tygodnik POLITYKA cena 5 zł

(1)
2012-05-30 10:49 | Jan Olszak
W tym to kolorowym periodyku zabrakło miejsca na informację, chyba jeszcze w naszych czasach podstawową, a mianowicie nie ma danych kontaktowych do redakcji, redaktora naczelnego, prezesa spółdzielni czy kogoś w tym rodzaju. Może jestem nieuważny, ale w miejscach, gdzie takich danych można byłoby się spodziewać, np. w tzw. stopce - NIC. Nie ma adresu, telefonu, nazwiska, wydawnictwa. Jest, że POLITYKA, to Spółdzielnia Pracy i że wszelkie prawa są zastrzeżone. Czy to załatwia wszystko?