Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

skarga konsumencka

(1)
2012-05-31 00:37 | wojteker1979
Moja skarga dotyczy polityki cyfrowej. Artykuły pokazyją mi się na ekranie w wersji lekko okrojonej, tzn. jest niemal cały akapit tekstu ale brakuje jednego lub dwóch wersów. muszę się domyślać co jest (mogło być) napisane. odbiera mi mi to przyjemność czytania wywodu autora. Po za tym zapłaciłem za całość tekstu a nie za wersję testową więc oczekuję że zespół polityki wywiąże się ze swojej części umowy. Liczę że ten błąd redakcyjny zostanie usunięty tak szybko jak tylko sie da.przepraszam że piszę na forum ale nie znalazłem linku do edytora. z pozdrowieniami stały czytelnik