Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja książki "Za kulisami u Boga" Kociszewskiego

(1)
2012-06-06 14:40 | agnieszka3201
Poszukujesz wciąż drogi? Nurtują Cię różne ważne pytania odnośnie swojego istnienia? Boisz się o to pytać, gdyż krytyka z jaką się możesz spotkać hamuje i blokuje w Tobie wszystko? Teraz masz możliwość poznać kilka istotnych faktów z perspektywy osoby, która zgłębiła pewne tajniki wiedzy i która to chciałaby się tym podzielić z innymi. Niewątpliwe może zbudzić ona wiele kontrowersji i masę innych pytań odnośnie prezentowanych faktów. Książka o której chcę trochę opowiedzieć jest wydana w formie ebooka i cieszy się dość dobrą poczytnością. Porusza temat Boga, istnienia, życia i religii a może szczegółowiej duchowości, jaką posiada w sobie chyba każda osoba.

Książka „Za kulisami u Boga” napisana jest przez Piotra Arkadiusza Kociszewskiego i jest to już druga publikacja tego autora. Pierwsza jego książka „Zaświaty za kulisami” w której autor próbuje odpowiedzieć na pytania o kontakty ludzi ze światem duchów. W „Za kulisami u Boga” porusza już temat – przytoczę tu jego słowa „ staram się ujawnić to, co utajnione oraz przekazać podwaliny pod pewną, niewygodną dla niektórych kręgów wiedzę, która może zbulwersować ludzi wierzących w dogmaty.”

Jak widać książka może jednocześnie zachwiać to w co wierzyliśmy do tej pory, ale może także otworzyć oczy na to co nieznane i do tej pory niezrozumiane. Sam autor pisze – ” Po przeczytaniu obu książek zdobędą Państwo wiedzę o 12 fazach rozwoju duchowego, w tym o rozwoju duchowym powyżej koloru żółtego (według schematu Newtona).” Aby się przekonać, o czym tak naprawdę pisze Pan Arkadiusz Kociszewski, należałoby sięgnąć po książkę i samemu przekonać się, na ile pomocne są informacje w niej zawarte. Czy to co nurtuje, zostanie w końcu rozwiązane?

Książka już ukazała się w wielu księgarniach internetowych i poruszone są w niej następujące zagadnienia: poszukiwanie Boga, poziomy rozwoju duszy, jasnowidzenie, biblijne ostrzeżenia przed pogańskimi praktykami i wiele innych ciekawych tematów. Tym, którzy chcą zgłębić tajniki duchowości i ich rozwoju polecam książkę Piotra Arkadiusza Kociszewskiego „Za kulisami u Boga”.