Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mecz otwarcia Polska-Grecja: 1:1

(14)
Po meczu otwarcia wiadomo, że wysnuwanie prognoz odnośnie wyniku na podstawie przełomowych wydarzeń na boisku to ryzykowne zajęcie, a gospodarzom wielkich turniejów faktycznie pomagają ściany.
  • 2012-06-09 00:58 | max

wygralismy......

mecz z Andora, to jest nasz sukces, cala reszta to marzenie,....Grecy byli lepsi grajac w dziesiatke mieli pecha ze nie wykorzystali karnego, wtedy poplynelibysmy rowno;
  • 2012-06-09 09:43 | wiehu

Re:Mecz otwarcia Polska-Grecja: 1:1

Gdy go oglądałem przypomniał mi się film "Robot Jox"

http://www.youtube.com/watch?v=8Kd642Ix5ks
  • 2012-06-09 10:34 | AHa!

A ja to miałem przed oczyma film: Rafal Wolski - Pure Talent ● 2012 ● Legia Warsaw!
  • 2012-06-09 11:17 | r2d2

Nie oddamy guzika...
  • 2012-06-09 11:44 | lecher

Smuda, Wałęsai cały rząd to wykapne Dyzmy, z byle jakim wykształceniem ale za to tupetu im nie brak. Szczęsny- "nieszczęsny" zadufany w sobie.Jak może być kondycja w zespole, jeśli po meczu najważniejsze jest piwko ( w/g seniora Szczęsnego).a po 90 minutach w zasadzie dreptania po boisku trzeba 3 dni wypoczywać aby nabrać sił przed następnym meczem.
  • 2012-06-09 12:32 | joanna kopytowska

Mecze Polski z Grecja i Rosji z Czechami obejrzałam z wielką przyjemnością mimo iż jestem kompletnym nowicjuszem . Spodobała mi się atmosfera Euro i pochwały gości zachwyconych organizacją Euro przez Polaków . I zaskoczenie było ogromne . Nie znam się na piłce. Ten spektakl był dla mnie spotkaniem miłych dżentelmenów / Polacy / z bandą łobuziaków / Grecy / . Szarpali Polaków , podcinali nagi , usiłowali oszukać Polaków , zmylić ich kopaniem piłki do tyłu. Przepiękny był obroniony przez Tytunia karny a faul Szczęsnego
    to dla mnie tylko elegancka nauczka dla greckich łobuzów .Mecz Rosjan z Czechami odarł mnie jednak ze złudzeń . O niebo lepszy , większa energia i zapał do gry , waleczność , wspaniałe wysportowanie Rosjan przypomniała mi że nasza drużyna nie należy do faworytów tych zmagań. Pierwszy raz jednak wzruszyłam się sportowo i patriotycznie przy okazji piłki nożnej która uważam za sport masowy i często niebezpieczny z powodu bitw kiboli .
  • 2012-06-09 13:10 | Andrzej

Widząc polskich piłkarzy w meczu z Grecją, trudno oczekiwać sukcesów. Zespół jest mało zgrany, pościągany skąd tylko się dało. Niektórzy nie znają języka polskiego. Grecy swobodnie rozgrywali piłkę, zwłaszcza w 2 połowie, zawiodła polska obrona. Jasne punkty to napastnik Lewandowski i bramkarz Tytoń. Smuda popełnił błąd nie wprowadzając nowych zawodników w 2 połowie.
  • 2012-06-09 13:13 | Andrzej

"lecher" niech nie miesza Smudy z Wałęsą i rządem. Co ma jedno do drugiego?
  • 2012-06-09 13:28 | andy

Oba mecze były dobre, chociaż każdy w inny sposób. U nas dramaturgia i zwroty sytuacji, a w drugim spotkaniu otwarta, szalona walka gdzie nikt nie myślał o obronie, z tym że Czesi w przeciwieństwie do Rosjan, nie bardzo mieli kim atakować. Następne spotkania będą inne, ale ciężko przewidzieć jak się potoczą.

A malkontentom którzy myślą że grając 11 na 10 łatwo się strzela bramki przypomnę chociażby mecz w półfinale LM gdzie Barcelona prowadząc 2-0 z grającym od 37 minuty w 10 rywalem jakoś nie dała rady go "dobić, a co gorsza mecz skończył się remisem 2-2 i awansem Anglików do finału.

To jest sport, nie matematyka.
  • 2012-06-09 15:09 | Chris

Moskale sa do ogrania. Polska jest niezle przygotowana do turnieju. Mamy jeden punkt po meczu otwarcia, a to juz duzy postep. Engel, Janas i Benhakker schodzili pokonani. Do boju!
  • 2012-06-09 15:25 | Therese Kosowski

A ja jestem rada, że wynik jest 1:1. Jak wiadomo wyniki w ważnych zawodach sportowych odbijają się na wielkiej polityce. I dlatego jestem zadowolona, że Grekom się udał remis, a Polacy przecież jeszcze mają dość innych szans.
  • 2012-06-09 19:35 | gostom

Re:Mecz otwarcia Dortmund-Grecja: 1:1

Jeden Lewandowski nie wystarczy...!
  • 2012-06-09 23:36 | camel

"Moskale sa do ogrania." - zgadzam się, ale nie przez Polaków. Chyba, że Rosjan da się oszukać ślamazarnym pełzaniem po boisku, bez planu, na tyle że zapomną po co tu przyjechali. Wtedy mamy szansę.
  • 2012-06-10 00:07 | serge

Czytając posty (nie wszystkie, bo są w większości "na jedno kopyto") odniosłem wrażenie jakby jakiś szaman zaklinał deszcz! Od 'co by było, gdyby...', po 'jeszcze jest szansa...'. Nie oglądałem meczów, bo na to szkoda czasu, sprawdziłem tylko w necie wyniki. I nie żałuję swojej absencji przed jakimkolwiek telewizorem (własnego szczęśliwie nie posiadam). Z tego, co przeczytałem pod wpisem Gospodarza, to tylko modły i zaklęcia mogą sprawić, że wyjdziemy z jakiejś tam grupy.
    Od modłów mamy fachowców, za drobną opłatą odprawią co trzeba. Liczyć na efekt trudno liczyć, nawet za "co łaska" faktury nie wystawią...
    Jedynym wygranym jest już Platini i ta jego uefa. Oni już nie muszą śledzić rozgrywek. Liczą kasę...