Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marsz przed meczem Polska-Rosja

(7)
Historia nam podpowiada, że marsze rosyjskie na Warszawę źle się dla nas kończyły, o czym mógł zaświadczać porucznik Ordon, który musiał w powietrze wysadzać swoją redutę.
 • 2012-06-11 13:57 | Gawka

  jak reagować?

  O próbach prowokacji przez rosyjskich kiboli aż huczy! Polscy kibole zacierają ręce, że wreszcie zadyma będzie miała autentycznego wroga, nie zaś farbowanego. O ile organizacje rosyjskich kibiców mają ok. 5-8% agentów służb specjalnych, to polscy kibole są raczej hermetyczni. Agenci zapewne dostali "prkiaz" wygaszania głupich pomysłów, lecz nasi...? W komunie wystarczyłoby ich zamknąć na 48h, a teraz? Miejmy nadzieję, że nasze służby mają skuteczną metodę izolowania naszych bandziorów stadionowych i nie tylko.
 • 2012-06-11 14:40 | wiehu

  Re:Marsz przed meczem Polska-Rosja

  Sztucznie rozdmuchana sprawa ale Hanna Gronkiewicz pokazała że jest nowoczesną kobietą a Warszawa że chyba jako pierwsza w Polsce będzie mieć prezydenta geya lub lesbijkę

  Coś mi się zdaje że nagle ludzie się uświadomią jak dużo nas łączy z Rosjanami , że ten blok informacyjny na ich temat i czarny piar jest sztuczny a Ruscy to prawie jak rodzina tyle tylko że pokłócona z Babcią i Dziadkiem którzy już dogorywają swoich ostatnich dni ( no i potem luz , impra ;-)

  Takie przypuszczenie .
 • 2012-06-11 16:03 | Danka

  Re:Marsz sąsiadów przed meczem Polska-Rosja

  To histeria polityczna Hofmana / PiS / i spółki.
  Nic się nie zdarzy, kto się czubi ten się lubi. Te dwa lata smoleńskiej mgły ciąży nad potrzebą odbudowy sympatii wzajemnej obu narodów.
  Widocznie są i takie potrzeby wśród polityków czerpiących chorą energię z podsycania nienawiści. Nie da ci ojciec i nie da ci matka , tego co może dać ci sąsiadka. Tak również jest w normalnej polityce. Ale paru polityków PiS jest widocznie innego zdania.
 • 2012-06-11 16:31 | anty

  Re:Marsz przed meczem Polska-Rosja

  Tzw. polskie media podsycaja jad nienawisci.
 • 2012-06-11 16:58 | Burak

  Nie dajmy się zwariować

  Nie dajmy się zwariować, jak mawiał (m.in.) mój ś.p. ociec. Z powodu jednego meczu nie będzie trzęsienia ziemi w naszych stosunkach. I to nawet jak nam włomoczą. Pewną miarą sytuacji jest chyba "średnie" zainteresowanie rosyjskiej publisi ME. Mam trochę znajomych Rosjan na FB i ten temat w ogóle się nie pojawia. Próbka z całą pewnością nie jest reprezentatywna, niemniej coś tym tkwi. My? Oczywiście Reytan, darcie koszuli, dźwięki Warszawianki. I tak już- niestety - pewnie będzie baaaaaaaardzo długo.
 • 2012-06-11 23:00 | chris

  Re:Marsz przed meczem Polska-Rosja

  "W poniedziałek rano władza zdecydowała się na brutalne zatrzymania wielu znanych postaci opozycji"..."w Dniu Rosji, lecz to święto, przedmiot dumy naszych sąsiadów" Znowu pan redaktor nie wie, co pisze o Rosji.Jakie zatrzymania?(rewizja to nie aresztowanie) Jakiej dumy? (Już widzę jak większość Rosjan cieszy się z rozpadu ZSRR)

 • 2012-06-12 11:06 | Ostatni Prorok

  Sierp i Mlot to intelektualnosc PROLETARIATU i CARATU

  A car przepi(sa)l ALASKE za niewiarygodne 0,0003 US CENTY za 1m²....